دفتر استانی موسسه خیریه سرطان نور راه اندازی شد

دفتر استانی موسسه خیریه سرطان نور راه اندازی شد
 
قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در امور مشارکت های اجتماعی از شروع بکار دفتر استانی موسسه خیریه سرطان نور در یاسوج خبر داد .
به گزارش پایگاه معاونت اجتماعی وزارت بهداشت ؛ روز یکشنبه  24 مرداد ، مدیرعامل موسسه خیریه سرطان نور برای بازدید از محل دفتر جهت شروع‌ به‌ کار فعالیت دفتر استانی موسسه در یاسوج حضور یافتند. در این نشست صمیمانه که در حوزه قائم مقامی مشارکت های اجتماعی دانشگاه و مجمع خیرین سلامت استان  انجام شد، قائم مقام رئیس دانشگاه و مدیرعامل مجمع ضمن خوشامدگویی و ابراز خرسندی از حضور مدیرعامل این موسسه اظهار داشت راه اندازی دفتر استانی موسسه خیریه سرطان نور میتواند سبب خیر و افقی روشن برای کمک به بیماران نیازمند و سرطانی استان باشد در این نشست طی مراسمی مهندس صیاد محمد پور به عنوان نماینده موسسه خیریه سرطان نور در استان معرفی شد.
سپس مدیر عامل موسسه سرطان نور  با حضور در بیمارستان شهید رجائی یاسوج و بازدید از بخش بیماران سرطانی در نشست با رئیس بیمارستان شهید رجایی اظهار داشت این موسسه در زمینه کمک و مساعدت به بیماران نیازمند و سرطانی در راستای خدماتی از قبیل کمک هزینه و تامین دارو ، درمان و همکاری به منظور اطلاع رسانی و گسترش فرهنگ پیشگیری از سرطان آمادگی دارد .
هوشنگ ادهمی همچنین با حضور در دفتر موسسه امدادگران عاشورا ضمن ابراز خرسندی از راه اندازی این موسسه در استان بیان کرد موسسه امدادگران عاشورا و موسسه سرطان نور میتوانند به موازات هم در راستای خدمت به بیماران سرطانی گام بردارند و خواستار تداوم همکاری این دو موسسه در زمینه های پژوهشی ، درمانی ، آموزشی و کمک به بیماران سرطانی شد.

تاریخ درج: 1395/05/25