0

بنر تسلیت

جمع آوری کمکهای نیکوکاران

بنر تسلیت


در فرهنگ ایرانیان، ابراز همدردی و یا شادی با دوستان و آشنایان از دیرباز رسمی جاری و ساری بوده و در مناسبت های مختلف، سبد گل نشانه ابراز این همدردی و عرض تسلیت و یا وسیله ای برای بیان شادباش و شادمانی از اتفاقی نیک بوده است. در روزگاری که هزینه تهیه و ارسال یک سبد گل می تواند تامین بخشی از هزینه های یک بیمار مبتلا به سرطان نیازمند باشد، چه خوب است این رسم نیک با عملی نیکوتر همراه شده و دعای خیر بیماران را توشه راه عزیز از دست رفته و یا موجبات شادمانی فزونتر دیگران گرداند.
بنرهای "نور" نیز علاوه بر آنکه همچون سبد گل، نشانگر مهر و همراهی شما با دوستان و خویشانتان می باشد، نمایانگر نوع دوستی و مظهر بروز مفاهیم والای انسانیت است. با تقدیم نمودن بنرهای نور به نزدیکانتان، علاوه بر اینکه عشق به همنوع و لذت حمایت از بیماران مبتلا به سرطان را به آنان منتقل می نمایید، نور امید را در دل نیازمندان مبتلا به این بیماری را پر فروغتر گردانید.
شما می توانید با پرداخت بخشی از هزینه یک سبد گل به موسسه خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان نور، در تامین هزینه های درمان یک بیمار نیازمند و یا هزینه های تجهیز مراکز درمانی سرطان در سراسر کشور مشارکت نمایید. موسسه نور در ازای این مشارکت؛ به نمایندگی از شما و با نام شما بنر با طرح مورد انتخابتان را به محل مورد نظر ارسال خواهد کرد.
اگر مایل به سفارش بنر های نور هستید با شماره 88197881  "واحد بنر" تماس گرفته و یا از طریق تکمیل فرم مربوطه در لینک ذیل و ارسال آن به شماره دورنگار موسسه 88197867 و پرداخت الکترونیکی اقدام نمایید.

دانلود فرم سفارش

فرم سفارش بنر تسلیت

*آپلود فرم تکمیل شده
آپلود فرم
* لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر روبرو وارد کنید:
 

جهت مشاهده بنرهای تسلیت موسسه خیریه نور لطفا در اینجا کلیک فرمایید

جهت ارسال فرم تسلیت موسسه خیریه نور به صورت آنلاین لطفا در اینجا کلیک فرمایید